magyar angol



Cégvezetők Munkatársak Referenciák Együttműködő partnereink Érdekességek a villamos tervezésben Kapcsolat

Munkatársaink:

Bóta István

építményvillamossági tervező munkatárs
+36-1-471-5101
bota@hungaroproject.hu

Bozsódi Márton

építményvillamossági tervező munkatárs
+36-1-471-5101
bozsodi@hungaroproject.hu

Burik Szilvia

CAD-szerkesztő
+36-1-471-5101
burik@hungaroproject.hu



Darnay János

építményvillamossági tervező
+36-1-471-5101
darnay@hungaroproject.hu

Horváth Attila

CAD-szerkesztő
+36-1-471-5101
horvath@hungaroproject.hu

Horváth Zoltán

építményvillamossági tervező munkatárs
+36-1-471-5101
horvathz@hungaroproject.hu



Komlósi Tibor

építményvillamossági tervező
+36-1-471-5101
komlosi@hungaroproject.hu

Kovács Dávid

építményvillamossági tervező munkatárs
+36-1-471-5101
kovacsd@hungaroproject.hu

Kovács Viktor

építményvillamossági tervező
+36-1-471-5101
kovacs@hungaroproject.hu



Nagy Dániel

építményvillamossági tervező munkatárs
+36-1-471-5101
nagy@hungaroproject.hu

Pataki István

építményvillamossági tervező
+36-1-471-5101
pataki@hungaroproject.hu

Juhászné Petridisz Nikolett

irodavezető
+36-1-471-5101
petridisz@hungaroproject.hu



Radics Richárd

építményvillamossági tervező munkatárs
+36-1-471-5101
radics@hungaroproject.hu

Robákné Nagy Beáta

építményvillamossági tervező
+36-1-471-5101
robakne@hungaroproject.hu

Szalai Viktor

építményvillamossági tervező
+36-1-471-5101
szalai@hungaroproject.hu


Hungaroproject Mérnökiroda Budapest;   Telefon: +36 1 471-5101     hpm@hungaroproject.hu       © 2018 Hungaroproject Mérnökiroda Kft.